+3 8 (067) 560 64 98
+7 (499) 346 61 06
 • Бій виграє той, хто твердо вирішив його виграти.
  Лев Толстой
 • Наша мета: сприяти успіху і росту бізнесу клієнтів компанії, надаючи бездоганна якість послуг у сфері транспортної логістики.
  Інтерфрахт
 • Цілі повинні бути ясними, простими і записаними на папері. Якщо вони не записані на папері, і їх кожен день переглядаєш - це не цілі. Це побажання.
  Роберт Кійосакі
 • Наша мета: сприяти успіху і росту бізнесу клієнтів компанії, надаючи бездоганна якість послуг у сфері транспортної логістики.
  Інтерфрахт
РусскийУкраїнськаEnglish (United States)Deutsch (DE-CH-AT)
 • pic1
 • pic1
 • pic1
 • pic1
 • pic1

Видеоролики

Історія "ІНТЕРФРАХТ"

Днем народження нашої компанії ми вважаємо 21 червня 2001 року. Компанія була заснована в місті Дніпропетровську, Україна, Пушкіної Тетяною Анатоліївною та Пушкіним Андрієм Алимовичем.

Компанія «Інтерфрахт» - один з лідерів на ринку вантажних перевезень України. Компанія має багаторічний досвід роботи, команду професійних співробітників і власні унікальні напрацювання в області вантажоперевезень. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо, наскільки важлива оперативність і надійність при доставці вантажів. Компанія «Інтерфрахт» використовує гнучку тарифну політику, а наші фахівці забезпечують індивідуальний підхід до кожного замовлення, готові до діалогу, який приведе до взаємовигідної співпраці. Ефективність, якість і оперативність роботи компанії ґрунтується на досвіді та професіоналізмі своїх співробітників, які гарантують надійний та індивідуальний підхід для кожного клієнта у вирішенні будь. Навіть самої складної задачі.


У 2007 році «Інтерфрахт» почав здійснювати експедирування контейнерних та інших морських вантажів. У списку виконаних замовлень можна побачити як будівельні крани, автоклави, так і торгові контейнерні вантажі, бурові установки і багато інших, що перевищують вагу в 100 т. З кожним роком «Інтерфрахт» розширюється і відкриває для себе все нові і нові країни і маршрути. На даний момент компанія має досвід перевезень на території 69 країн Європи та Азії і не зупиняється в поповненні цього списку.


Першими маршрутами для доставки вантажів, стали габаритні перевезення по території України. Досить скоро «Інтерфрахт» освоїв нові маршрути і почав здійснювати перевезення по території Росії і країнам СНД. А в 2002 році вийшов на ринок вантажних перевезень Європи і Азії. В 2004 році. «Інтерфрахт» почав здійснювати перевезення та експедирування негабаритних і великовагових вантажів. У їх числі різноманітна сільськогосподарська техніка, будівельні конструкції виробниче обладнання, механічні деталі заводів і фабрик, і багато іншого.

Назва нашої компанії складається з двох частин:

Фрахт - провізна плата, що сплачується за транспортування вантажів або використання судна. Розмір ФРАХТУ фіксується в договорі морського перевезення в залежності від ваги вантажу або за одиницю об'єму. У випадку плати за використання судна ФРАХТ визначається у вигляді суми за рейс або в обумовлений строк, що дає підставу розглядати його як різновид орендної плати. ФРАХТ за умовами договору може оплачуватися повністю при підписанні коносамента (морська товаро-транспортна накладна) або в два прийоми: при підписанні коносамента в порту вивантаження при отриманні вантажу (до початку або після закінчення розвантаження). Термін ФРАХТ застосовується також щодо повітряних перевезень.


Інтер, Інтернаціональний - Міжнародний, заснований на братському союзі націй.
 

49087
ул. Калиновая, 51a
г. Днепропетровск
+3 8 (067) 5606498
+7 (499) 3466106

partner@interfreight.biz