Як стверджує сучасний портал vistiradio, то 20 серпня проходить пивний фестиваль у Великобританії другий за величиною Peterborough Beer в Петерборо.

Проходить він щороку у другій половині серпня в невеликому містечку на сході Англії.

Не менше 40 тисяч чоловік приїжджає на фестиваль при цьому збільшуючи населення містечка до 200 тисяч людей на час проведення свята і адже для любителів пива ця радість воно триває 5 днів.

Пивний фестиваль в Петерборо

Надані на фестивалі не тільки всілякі сорти пива з усього світу (у кожної марки є свій комерційний стенд), але і різноманітне меню. Крім пива так само можна спробувати грушевий сидр, які англійці навіть дали назву Perrie.

На фестивалі насолоджуються живою музикою, ексклюзивними очками (нова колекція кожен рік), веселими розвагами, лотереєю та святами до ранку (так народився горезвісний “”The Prodigy””. Кейт Палмер, який жив у Пітерборо, провів своє дитинство).

Там, де проходить сам фестиваль являє собою невелике містечко, де є все, від лікарні і пошти до дитячих майданчиків і Королівського національного інституту рятувальних шлюпок! Мабуть, для того, щоб щасливі і задоволені гості фестивалю не купалися в пиві.

А купатися (а то й топитися) – це щось- традиційно на фестивалі представлено понад 450 сортів пива, виготовлених з 100 різних видів пивних дріжджів.

Якщо комусь дійсно подобається унікальний сорт, він голосує за нього – після чого, як і на всіх фестивалях, визначається пивний чемпіон. Потім чемпіон пригощає гостей своїм відмінним пивом, тому з інтересом проходить голосування, а самі результати чекають з нетерпінням.

Пивний фестиваль в Петерборо

В доповнення до вибору чемпіона, або, скоріше, якщо будь-пивовару не пощастило стати чемпіоном, обирають Кращою новою пивоварнею.

Але це ще не все, і якщо на цей раз він не обійдеться для 40000 осіб, фестиваль наступного року не обійдеться без пива, звареного Best New Factory.

Фестивалю варто згаданий вже виповнилося 40 років в 2017 році, і він був винайдений британською компанією Natural Ale – Campaign for Real Ale (CAMRA), яка існує і користується популярність с1970 року.

Є правила виживання на святі, можна виділити основні три більш значущих:

1. Не забувайте поїсти (при сонячній погоді і підвищеному споживанні міцного пива).

2. Не забувайте пити (на цей раз води! ).

3. Носіть зручний одяг і взуття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *