Герань чудова (Geranium x magnificum) є дуже вдалим гібридом садових калачиків (герані грузинської з геранню плосколепестной), що витримує короткочасні морози до -35 – -40°С. Розкішне і рясне цвітіння триває близько двох тижнів (у червні), квіти діаметром до 5 див Однак декоративність рослина зберігає весь сезон завдяки привабливим листю. Пишні кущі досягають 65-70 см в ширину і висоту. Герань є чудова посухостійким рослиною, проте залишати її зовсім без поливу в періоди тривалої посухи не варто. Все про правильне вирощування герані дивіться в інформаційному блозі Moe-Misto.

Рослина любить освітлені ділянки, допустима посадка в півтіні. Найбільш декоративна на грунтах, багатих гумусом, за умови регулярного помірного поливу. Щоб цвітіння було рясним і безперервним, отцветающие квітконоси потрібно зрізати разом з листям, в такому випадку буде відростати багато нових листя і нових квітконосів.

Морозостійка і невибаглива: герань чудова в саду

Герань чудова практично не страждає від хвороб і шкідників, і тільки за сильної посухи без поливу може вражатися борошнистою росою. Допоможе обробка фунгіцидом.

Рослина схильне оголювати нижню частину пагонів. Якщо кущ стає занадто високим, а нижня частина оголюється, рекомендується коротка обрізка в поєднанні з регулярним поливом. Дуже скоро кущ дасть безліч молодих пагонів і стане густо вкритим листям.

Розмножувати герань чудову можна поділом куща або живцюванням. Поділ куща проводять ранньою весною або ранньою осінню. Живці укорінюють після обрізання куща з метою омолодження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *